Skupinové akce

Svatby, firemní akce, rodinné oslavy, třídní srazy...

Svatby

Svatba je vždy výjimečná událost a atmosféra zdejší přírody dokáže zážitek ještě znásobit.

Svatba v přírodě pod širým nebem bude nezapomenutelným zážitkem pro novomanžele i ostatní svatebčany. Obřad může být přímo na louce s oddávajícím z MÚ Hrábá Skála,  kde zazní „Ano“ novomanželů a hosté budou přitom obklopeni romantickou přírodou s krásným výhledem do údolí Vidlák. Svatební hostina může navazovat na přilehlé louce pod příjemnými párty stany a dalšími posezeními v příjemných zákoutích zahrady. Další možností je uspořádat obřad v obci Hrubá Skála v srdci Českého Ráje, jen pár kilometrů od našeho penzionu, kde je velmi hezká obřadní síň.

Následná hostina může být organizována cateringovou firmou spolu se zajištěním výborného piva z malého soukromého pivovaru Rohozec poblíž Turnova, kde se pivo vyrábí tradičním způsobem.

Tak přijeďte, těšíme se na vás.

Všechny červnové víkendy máme rezervované pro svatby.

Proto se v kalendáři obsazenosti zobrazuje, že není možné provést rezervaci. Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme aktuální volné červnové termíny.

Uspořádejte svou akci v srdci Českého Ráje, ať už se jedná o firemní akce pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky, teambuildingové akce,  oslavy výročí, párty  nebo sportovní soustředění spojené například s vyhlídkovým letem balónem nad Českým Rájem.

Firemní a jiné skupinové akce